Rezervace

 Na každý Výlet s IDS JMK je nutno si bezplatně rezervovat místo

 Proč je potřeba si na akci rezervovat místo?

U všech výletů, které organizujeme využíváme standardní spoje IDS JMK. Z důvodu zajištění dostatečné kapacity je potřeba si místo rezervovat. Pro nerezervované osoby či kočárky nelze garantovat, že budou moci absolvovat (z kapacitních důvodů) celý výlet s námi.

Dalším důvodem je omezení maximálního množství účastníků, aby i pro Vás zůstaly výlety příjemnou akcí a ne anonymní masou lidí.

Nenechte se zmást tlačítkem Koupit vstupenky. Rezervace je bezplatná (kromě vybraných akcí, u kterých je to přímo uvedeno). K rezervaci potřebujete jen e-mailovou adresu a jméno.

Rezervační vstupenky

 Zrušení rezervace

Pokud se nebudete moci zúčastnit, ale pořídili jste si již rezervační vstupenky, tak nám, prosím, napište. E-mailová adresa nebude zveřejněna a slouží pouze pro potřeby spojení s konkrétní rezervační vstupenkou. Děkujeme.

{component url='index.php?option=com_phocaguestbook&view=guestbook&cid=24'}

Aktuální výlet

Brno jihovýchodní

Navštívíme nejstarší dosud funkční stavbu v Brně, projdeme se kolem brněnského lužního lesa, soustavy jezer, pokocháme se výhledem na brněnské letiště, navštívíme jednu z nejizolovanějších brněnských ulic a zakončíme možná i automobilovým muzeem (nebo kavárnou). Cestou možná ulovíme i nějaké kešky. A těšit se můžete i na další dvě kapitoly pohádky, kterou si budeme číst na pokračování až do srpna ;-)

Číst dál...