Tým

 Kdo se na přípravě a realizaci Výletů s IDS JMK podílí?

Martin

Martin

hlavní organizátor, průvodce, správa webu

 V době kdy jsem ještě chodil na základní školu, tak jsem s rodiči a sestrou vyrážel každý týden na pěší výlet. Chodil jsem také do turistického kroužku, později do Pionýra a pak jsem se stal skautem. V současné době již nejsem v oddíle aktivní, ale naší zemí se rád toulám stále.

 Pořádal jsem několik výletů pro přátele a známé do různých koutů našeho kraje. V roce 2015 jsem absolvoval s kamarádkou cestu stopem do Estonska, v roce 2016 autem na Balkán a v roce 2017 jsem během 14 dní navštívil všech našich 14 krajů (každý den jeden, vždy s pěším výletem a návštěvou nějakého zajímavého místa s přesuny vlakem). V roce 2016 jsem se podílel na přípravě trasy pro dálkový pochod Z Brna do Brna, od roku 2017 celou trasu připravuji (a pokud se nenaskytnou nenadálé komplikace, tak se pochodu následně i účastním).

 Žiji v krásné zemi a rád bych se i s Vámi o její krásu podělil pořádáním těchto výletů. Trasu každého výletu před jeho uskutečněním osobně procházím a připravuji si spoustu zajímavých informací o navštívených místech.

 Mám rád nekonečné výhledy i hluboká údolí, západy slunce, muzea, zámky, hrady, zříceniny i spoustu dalších krás, které nám naše země nabízí. A nejkrásnější jsou okamžiky, kdy tuto radost sdílím s dalšími lidmi. Mou největší láskou je láska k rodné zemi a nejen to je důvod, proč tyto výlety pořádám.

Aktuální výlet

Brno jihovýchodní

Navštívíme nejstarší dosud funkční stavbu v Brně, projdeme se kolem brněnského lužního lesa, soustavy jezer, pokocháme se výhledem na brněnské letiště, navštívíme jednu z nejizolovanějších brněnských ulic a zakončíme možná i automobilovým muzeem (nebo kavárnou). Cestou možná ulovíme i nějaké kešky. A těšit se můžete i na další dvě kapitoly pohádky, kterou si budeme číst na pokračování až do srpna ;-)

Číst dál...